МЛМ лидер Денис Татушенко

МЛМ лидер Денис Татушенко
был(а) 12 Jul 2023 17:59

В пошуках регіонального представника

В пошуках регіонального представникаПрирода України славиться у всьому світі своєю красою.
Мальовничі пейзажі, соковита рослинність, синє небо - все це ми маємо змогу спостерігати на власні очі, оскільки нам, українцям, пощастило жити на цій родючій землі. Нехай кожен з нас насолоджується чудовими краєвидами нашої Батьківщини.
Завдяки такому нескінченному джерелу здоров'я та життєвої сили -Український бренд «Рослина Карпат» - потужний виробник екологічно чистої, натуральної продукції із природної сировини для здоров’я та краси з багаторічним досвідом понад 18 років, виробництво якого давно має замкнутий цикл від збору сировини у високогірних диких Карпатах, підготовки та збору лікарських рослин - до упаковки препаратів.
Створив власний бізнес-проект «Ulife».
В бізнес-проекті «Ulife» беруть участь професійні лікарі, досвідчені фітотерапевти, діагности, люди з великим багаторічним досвідом роботи з лікарськими рослинами. Цей проект надав змогу «Рослині Карпат» постійно бути за зв’язку з усіма, кому не байдуже власне здоров’я, хто опікується здоровим способом життя.

Бізнес-проект «Ulife» займається наданням консультацій та розповсюдженням натуральних продуктів для здоров’я і краси широкому загалу за допомогою системи мережевого маркетингу.
З задоволенням запрошую детально обговорити можливості з компанією:
Денис
telegram/viber: 380688520789
Пряме посилання на реєстрацію: https://roslynakarpat.com.ua/bpua&tracking=112299

О проекте