МЛМ лидер Liudmyla Manko

МЛМ лидер Liudmyla Manko
был(а) 09 Nov 2022 13:42

Компанія PM-International AG є виробником продуктів преміум-класу, їй належить найбільший у Європі центр логістики у місті Шпайєр, Німеччина та логістичні центри в Азії, Сінгапурі та Америці (місто Джексонвілл, штат Флорида). Міжнародна штаб-квартира знаходиться у Люксембурзі, у місті Шенген. А продукцію виготовляє найбільша фабрика зондового харчування в Європі: Nutrichem Diat м. Рот, Німеччина. Якість продуктів FitLine з червня 2016 регулярно перевіряється незалежною лабораторією TÜV SÜD ELAB. Більше інформації Ви можете отримати тут:

www.tuev-sued.de/elab/pm

23 жовтня 2016 р. було укладено договір на 5 років з Люксембурзьким Інститутом Науки та Технології (LIST) про спільні розробки та дослідження. Відкрито загальну лабораторію для роботи міжнародної мережі вчених, для досліджень та розвитку проектів, у тому числі розробки нових ексклюзивних технологій для покращення біозасвоюваності («Know-How» Transfer). Здійснюється державне та європейське фінансування цих досліджень.

Ще понад 15 років, за оцінками експертів та аналітиків, компанія буде лідером, оскільки має абсолютні патенти не лише на продукти, а й на ключову концепцію виробництва NTC.

NTC® (Nutrient Transport Concept) – Концепція Транспортування Поживних речовин забезпечує від трьох до п'яти разів більш швидке та повноцінне засвоєння організмом активних речовин і, відповідно, швидший та кращий ефект. У концепцію «NTC®» входять:

NGP (Nutrition Group Product) – Концепція Групового Ефекту поживних речовин, синергії, коли спільний вплив більш ефективний, ніж дія кожної речовини окремо.

Сучасні наукомісткі технології:

MicroSoive – Міцелювання забезпечує ідеальну комбінацію водо- та жиророзчинних поживних біологічно активних речовин.

CD-Complex - забезпечує в 45 разів більш ефективне засвоєння куркуміну.

hhttps://www.pmebusiness.com/?TP=41042852

 

 

 

 

О проекте