МЛМ лидер Наталія Бракоренко

МЛМ лидер Наталія Бракоренко
был(а) 15 Apr 2024 01:59
Страница: 1 из 1

Шукала для себе можливість пасивного доходу. Дізнавшись про компанію Вайнекс Трейд була дуже вражена. І це стало вирішальним при прийнятті рішення. А саме, що компанія українська та має українську реєстрацію , як юридична особа, субєкт підприємницької діяльності та працює виключно в правовому полі відповідно до норм чинного законодавства Украіни.
Я вже майже півроку інвестую, зареєструвалася в компанії VINEX TRADE у жовтні 2022 та відкрила одразу депозит у розмірі 503$
В компанію чудові можливості для пасивного доходу, яких я не бачила досі на просторах інтернет.
- Мінімальна інвестиція від 10$.
- дохід - від 8 до 12% у місяць!
- Строк дії депозиту від 90 до 360 днів - це взагалі неймовірний + в компанії, є у кожного можливість вкласти і протестувати систему із середини, бо за три місяці, кожен, абсолютно кожен, переконається в чесності та надійності компанії.
- Депозит (тіло депозита) повертається вам на баланс автоматично одразу по закінченню строку дії. І хочу зауважити, що не потрібно при цьому писати на suport та чекати на повернення депозиту до 30 днів, як є в інших компаніях.
- Вивід, доступний 24/7 - все працює чудово і швидко. Виводяться кошти без проблем і затримок. Все в рамках регламенту. як маленькі суми у розмірі 20-50$ так і великі суми - 5000-10000$
- нарахування кожної п"ятниці без жодних затримок.

А ще в компанія серьозна система безпеки, яка контролює чесність і правильність ведення діяльності кожного з учасників.
Тому ви маєте знати, при махлюванні в системі вас можуть заблокувати до з"ясування обставин. Не порушуйте правил, не створюйте мультиаккаунти і у вас не буде жодних проблем.

Для тих, хто пише про ліцензію та відсутність дозволів, я хочу нагадати, по перше:
- компанія Вайнекс Трейд - не є фінансовою установою, не є інвестиційною компанією та не займається саме інвестиційною діяльністю, компанія веде саме господарську діяльність, комерційну діяльність в рамках та відповідно за ЗУ.
і по друге:
-Інвестиції в криптовалюті на сьогодні не регулюються українським законодавством. Сфера криптовалюти на сьогодні не має законодавчого регулятора, а отже не може бути оформлена ,як інвестиційна. Але вона може бути оформлена ,як господарська.
Я всім щиро раджу на 100% компанію Вайнекс Трейд для пасивного доходу, для розвитку і активної роботи.
На сьогодні це найкраща можливість для кожного з нас.
Я буду і далі збільшувати свій депозит , щоб мати пасивний дохід.
Я мама в декреті, яка заробляє пасивно вже зараз.
До цього я вкладала свої кошти в банк на депозит. Але в компанії Вайнекс Трейд я за 1 місяць з тієї ж суми, що вкладала у банк маю пасивного доходу, тобто дивідентів у 11 разів більше, ніж в банку за 1 місяць.
Давайте підтримувати наше - УКРАЇНСЬКЕ!

Комментировать
О проекте